O nas

Firma Microbait powstała w 2010 roku. Jest owocem wieloletniego procesu amatorskiego tworzenia przynęt. Naszym celem jest nie tylko profesjonalna produkcja, ale również chęć podzielenia sie naszymi osiągnięciami ze wszystkimi pasjonatami wędkarstwa. Jedną z najważniejszych zasad działania naszej firmy jest współpraca i otwartość.

Pierwsze wykonane przez nas przynęty mają już 10 lat, są dla nas bezcennymi elementami historii jak i tradycji. Nasze modele wzorujemy na naturalnie występujących owadach jak i gatunkach ryb. Zależy nam na jak najlepszym zachowaniu wielkości, wyglądu jak i kolorystyki. Nasze przynęty charakteryzują się przede wszystkim wykonaniem. Jest to rękodzieło. Bazujemy na naturalnych materiałach, generalnie stosujemy drewno lipowe, oraz inne o podobnych właściwościach. Do wykończenia przynęt stosujemy tylko najlepsze materiały, kotwice powszechnie uznanej firmy VMC, druty nierdzewne oraz nowatorsko wykonane stery, niespotykane u innych producentów. Każda przynęta przekazywana w dłonie Klienta jest indywidualnie przetestowana jak i sprawdzona pod kątem jakości wykonania. Cieszy nas, że praca jaką wkładamy w stworzenie przynęty przyciąga nie tylko oko Klientów, ale i owocuje sukcesami podczas wypraw nad wodę.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami wypełniając formularz kontaktowy.

Team e-Microbait

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl